Oferta pracy

Analityk ds. rozliczeń i raportowania

Kaczmarski Inkasso O firmie

Kaczmarski Inkasso

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów, zestawień i analiz,

  • udziału w procesie rozliczeniowym departamentu windykacji,

  • tworzenia plików rozliczeniowych miesięcznych, kwartalnych, rocznych i ich analiza,

  • udziału we wdrażaniu zmian w organizacji,

  • udział w procesie budżetowania i prognozowania,

  • udział w procesie kontroli finansowej realizowanych i planowanych projektów biznesowych, ocenie rentowności i skuteczności procesów, analizie odchyleń od budżetu w departamencie windykacji oraz w departamencie sprzedaży usług windykacyjnych,

  • współpracy z zespołami technicznymi w celu wprowadzenia usprawnień technologicznych,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: finanse i rachunkowość,

  • umiejętność obsługi MS Excel na poziomie zaawansowanym,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • samodzielność,

  • komunikatywność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dużą samodzielność i odpowiedzialność,

  • pracę w nowoczesnym biurowcu,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty Mulisport i ubezpieczenia grupowego,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów mających wpływ na funkcjonowanie firmy.

  • Benefity

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • świetne bistro

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują

Kaczmarski Inkasso jest najdłużej działającą na polskim rynku finansowym firmą, oferującą kompleksową obsługę wierzytelności. W ciągu 25 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie niezbędne w skutecznym zarządzaniu należnościami naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy