Analityk ds. Rozliczeń Sprzedaży

DuoLife S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów oraz analiz potrzebnych do prawidłowego zarządzania przedsiębiorstwem w obszarach controllingu sprzedaży jak i finansowego

  • Generowanie danych z hurtowni danych na potrzeby bieżącego raportowania sprzedaży

  • Kontrola poprawności działania systemu fakturowego i rozliczeniowego

  • Kontrola poprawności realizacji zamówień

  • Rozwój i optymalizacja narzędzi monitorowania sprzedaży

  • Doskonalenie narzędzi systemowych controllingu i raportowania w Dziale Finansowym,

  • Udział w procesie prognozowania i budżetowania oraz analiza odchyleń

  • Wsparcie i współpraca z innymi Działami Firmy

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Analityk Sprzedaży, Kontroler Sprzedaży etc)

  • Dobra znajomość SQL, relacyjnych baz danych, Access oraz PowerPoint

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, makra)

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Umiejętność analizy procesów biznesowych

  • Umiejętność myślenia procesowego

  • Kreatywne myślenie, inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań

To oferujemy

  • Wyjątkowe stanowisko, dające niezwykłe możliwości rozwoju

  • Interesujące projekty i fascynujące wyzwania - gwarantujemy, że nigdy nie będziesz się nudzić, a satysfakcja Cię nie opuści :D

  • Codzienne przygody i niezapomniane wrażenia :)

  • Pracę, która poprawia komfort życia tysięcy ludzi i niesie ogromną wartość

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy

  • Przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko

  • Satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną, bo Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Kartę Multisport

  • Możliwość współtworzenia i rozwijania globalnego polskiej firmy

  • I inne... Przekonaj się :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zobacz, że można inaczej!

Pracuj nie dla nas, a z nami!