Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk ds. ryzyka i inwestycji

MM Prime Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza emitentów akcji i obligacji korporacyjnych;

  • analiza sytuacji makroekonomicznej;

  • uczestnictwo w spotkaniach ze spółkami;

  • formułowanie wewnętrznych rekomendacji inwestycyjnych;

  • sporządzanie materiałów marketingowych i reprezentowanie TFI w mediach;

  • monitorowanie i pomiar poziomu ryzyka TFI i zarządzanych funduszy oraz monitorowanie procedur z zakresu zarządzania ryzykiem;

  • realizowanie bieżącej współpracy w zakresie zarządzania ryzykiem i obsługi funduszy z podmiotami zewnętrznymi;

  • kontrola rozliczeń transakcji i płynności funduszy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie 5 roku studiów - preferowane studia ekonomiczne, finansowe lub nauki ścisłe;

  • wysokie zdolności analityczne

  • wysoka motywacja do pracy oraz duże zaangażowanie

  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność w działaniu

  • znajomość pakietu Office w tym Excel w stopniu co najmniej dobrym

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • posiadanie licencji Doradcy Inwestycyjnego / w trakcie uzyskiwania licencji Doradcy Inwestycyjnego

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę

  • zdobywanie wiedzy z zakresu rynków finansowych

  • możliwość awansu oraz dalszego rozwoju w strukturach firmy, w tym na stanowiskach kierowniczych

  • uczestnictwo w interesujących szkoleniach

  • przyjazną atmosferę w pracy nastawioną na długoletnią współpracę

  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów

MM Prime Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

MM Prime Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest rozwijającą się instytucją zarządzającą aktywami.

Przewiń do profilu firmy