Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Scoringu

  • Poznań, Śrem, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku ponad 18 lat. Charakteryzujemy się bardzo szybkim tempem rozwoju oraz ambicją by być Twoim pracodawcą z wyboru – nieustannie rekrutujemy i poszukujemy najlepszych pracowników. Dbamy również o naszych Pracowników, a te starania zostały przez nich dostrzeżone – dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni Godłem Inwestor w Kapitał Ludzki! Należymy również do „Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji”.

    Dostrzeżone zostały także nasze sukcesy i starania biznesowe: w styczniu 2018 roku otrzymaliśmy Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu przyznawaną przez Business Center Club, a w 2019 roku potwierdziliśmy naszą skuteczność, po raz kolejny otrzymując wyróżnienie BCC.

    Jest nas ponad 2000 osób, w Centrali oraz w 32 oddziałach w całej Polsce – koniecznie dołącz do nas!

    ZAPRASZAMY NA STRONĘ KARIERA BOCIAN POŻYCZKI®

    JEŻELI MA DLA CIEBIE ZNACZENIE TO GDZIE ORAZ Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAŁ
    – APLIKUJ NA STANOWISKO:

    ANALITYK DS. SCORINGU

    Miejsce pracy: Poznań, Śrem

    Zadania na stanowisku:

    • sporządzanie analiz i raportów
    • wsparcie w zakresie weryfikacji i analizy danych
    • przygotowywanie danych na potrzeby budowy i rozwoju modeli scoringowych
    • wsparcie w procesie budowy i rozwijaniu modeli scoringowych
    • współtworzenie polityki kredytowej

    Oczekiwania:

    • zaawansowana oraz praktyczna znajomość MS Excel
    • wysoki poziom umiejętności analitycznych i pracy z dużą ilością danych
    • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, terminowość oraz rzetelność
    • otwartość i kreatywność
    • mile widziana znajomość Tableau

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych kompetencji
    • dobrze wyposażone stanowisko pracy
    • pracę w firmie z 18 - letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku
    • dostęp do projektów rozwojowych i szkoleniowych oferowanych przez firmę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    ŚREM - APLIKUJ

    POZNAŃ - APLIKUJ