Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Sprzedaży i Asortymentu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-10-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Retail specjalizuje się w obsłudze firm działających w obszarze sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz sieci handlowych. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem retail rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego klienta, firmy z branży Retail poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • przygotowywanie prognoz sprzedaży
    • analiza sprzedaży oraz efektywności promocji
    • współpraca z działem alokacji oraz planowania
    • analiza założeń długo i krótkoterminowych
    • podejmowanie działań w celu utrzymania wysokiego poziomu KPI
    • tworzenie rozbudowanych raportów i analiz

    Wymagania:

    • doświadczenie związane z analizą sprzedaży, alokacji lub planowania
    • biegła znajomość programu Excel
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy z dużą ilością danych
    • umiejętność budowania relacji biznesowych oraz komunikatywność
    • pro-aktywna postawa

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych
    • lekcje języka angielskiego i/lub innego
    • opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie
    • uczestnictwo charytatywnych oraz eventach organizowanych przez firmę

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;