Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. systemów CRM i Front-end

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     ANALITYK DS. SYSTEMÓW CRM I FRONT-END

    Departament Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia/ Zespół Rozwoju Aplikacji Biznesowych

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. MGL/CEN/179/01/2015p
    Główne zadania:

    • zbieranie i uzgadnianie wymagań biznesowych oraz opracowanie koncepcji ich realizacji

    • przygotowanie projektów funkcjonalnych oraz technicznych dla projektów realizowanych w obszarze CRM i Front-end

    • weryfikacja inicjatyw i specyfikacji zmian do aplikacji CRM/Front-end pod kątem zgodności z przyjętą architekturą funkcjonalną

    • dokumentowanie istniejących modułów systemu

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne

    • doświadczenia w przygotowaniu analizy funkcjonalnej i tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych dla systemów informatycznych

    • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją

    mile widziane:

    • doświadczenie w obszarze bankowości detalicznej i korporacyjnej

    • doświadczenie w pracy nad systemami CRM i/lub front-end

    • umiejętność optymalizacji procesów biznesowych

    • umiejętność tworzenia opisów procesów biznesowych i tworzenia wymagań do systemów

    • doświadczenie w pracy w roli głównego analityka/architekta funkcjonalnego lub zarządzającego zespołem analityków w projekcie

    • doświadczenie w zakresie analizy systemowej oraz wiedza z zakresu technologii (struktury danych, technologie integracyjne)

    • terminowości i rzetelności w realizacji projektów

    Oferujemy:
    • umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • profesjonalny system szkoleń

    Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać korzystając z przycisku „Aplikuj teraz”.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.