Analityk ds. systemów IT w Wydziale Systemów Rozrachunkowych

Narodowy Bank PolskiO firmie

Narodowy Bank Polski

Świętokrzyska 11/21

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • SQL

  • XML

Mile widziane

  • SWIFT

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań funkcjonalnych,

  • udział w projektowaniu aplikacji,

  • tworzenie dokumentacji, w szczególności dokumentowania wymagań systemowych,

  • przygotowywanie szczegółowych scenariuszy testowych,

  • szkolenie użytkowników aplikacji opracowywanych w Wydziale.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka, finanse i bankowość,

  • minimum 5-letnie doświadczenie w obszarach: eksploatacji systemów, analiz systemowych / biznesowych / biznesowo-systemowych, testów,

  • znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania, w szczególności: zarządzanie wymaganiami / zmianą,

  • doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi np.: JIRA, SQL Developer,

  • podstawowa znajomość SQL i zagadnień związanych z bazami danych,

  • znajomość cyklu życia oprogramowania,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • znajomość XML i zagadnień związanych z komunikatami w standardzie ISO20022,

  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej.

  • znajomość zagadnień związanych z siecią SWIFT ze szczególnym uwzględnieniem cyklu życia i budowy komunikatów,

  • znajomość zagadnień związanych z systemami TARGET2 i SWIFT,

  • znajomość terminologii z zakresu bankowości,

  • posiadanie doświadczenia zawodowego w pracy w obszarze bankowości oraz systemów rozrachunkowych,

  • samodzielność podczas realizacji powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność za realizowane zadania,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysoka kultura osobista.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 12 maja 2021 r. za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego poniżej.

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę ich rejestracji w systemie. Rekrutacja składa się z dwóch etapów – analizy i oceny złożonych przez kandydatów dokumentów oraz rozmów kwalifikacyjnych.

O zakwalifikowaniu do drugiego etapu rekrutacji oraz terminie jego rozpoczęcia kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.