Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Systemów Wymiany Informacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Główne zadania:
    • Koordynowanie procesu wymiany danych z Biurem Informacji Kredytowej, w tym monitorowanie jakości danych przekazywanych do BIK.
    • Bieżąca współpraca oraz wsparcie merytoryczne dla jednostek organizacyjnych w Banku odpowiedzialnych za jakość danych przetwarzanych w systemach będących w kompetencjach Wydziału.
    • Kompleksowa obsługa i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów wymiany informacji zewnętrznej wykorzystywanych przez Bank.
    • Udział w rozwoju narzędzi i systemów wspierających proces wymiany informacji, współpraca z IT w zakresie niezbędnych testów systemów, układane ich harmonogramu i raportowanie wyników.
    • Przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań organizacyjnych i operacyjnych w Banku w zakresie procedur wewnętrznych związanych z przestrzeganiem zasad przetwarzania danych osobowych oraz wymianą informacji w systemach międzybankowych.
    • Współpraca z dostawcami systemów wymiany informacji w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz wdrażania nowych rozwiązań.
    • Wspieranie potencjalnych i obecnych użytkowników systemów (w tym przedstawicieli zrzeszonych banków spółdzielczych oraz Banku BPS).
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe.
    • Preferowane kierunki: ekonomia, informatyka, matematyka, statystyka.
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w bankowości.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word).
    • Znajomość obsługi systemów wymiany informacji kredytowej, w szczególności Systemy BIK.
    • Mile widziana znajomość defBank.
    • Zdolności analitycznego myślenia i syntetycznego formułowania wniosków.
    • Asertywność i umiejętność argumentowania swojego stanowiska.
    • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
    Oferujemy:
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Pracę w Banku z polskim kapitałem.
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.
    • Ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”.
    "Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. tj. poz. 922 ze zm.)”. Administratorem Danych jest Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa. Jednocześnie Bank informuje o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji."