Analityk ds. Systemów Wymiany Informacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-11
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-09-10)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Koordynowanie procesu wymiany danych z Biurem Informacji Kredytowej, w tym monitorowanie jakości danych przekazywanych do BIK.
  • Bieżąca współpraca oraz wsparcie merytoryczne dla jednostek organizacyjnych w Banku odpowiedzialnych za jakość danych przetwarzanych w systemach będących w kompetencjach Wydziału.
  • Kompleksowa obsługa i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów wymiany informacji zewnętrznej wykorzystywanych przez Bank.
  • Udział w rozwoju narzędzi i systemów wspierających proces wymiany informacji, współpraca z IT w zakresie niezbędnych testów systemów, układane ich harmonogramu i raportowanie wyników.
  • Przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań organizacyjnych i operacyjnych w Banku w zakresie procedur wewnętrznych związanych z przestrzeganiem zasad przetwarzania danych osobowych oraz wymianą informacji w systemach międzybankowych.
  • Współpraca z dostawcami systemów wymiany informacji w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz wdrażania nowych rozwiązań.
  • Wspieranie potencjalnych i obecnych użytkowników systemów (w tym przedstawicieli zrzeszonych banków spółdzielczych oraz Banku BPS).
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Preferowane kierunki: ekonomia, informatyka, matematyka, statystyka.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w bankowości.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word).
  • Znajomość obsługi systemów wymiany informacji kredytowej, w szczególności Systemy BIK.
  • Mile widziana znajomość defBank.
  • Zdolności analitycznego myślenia i syntetycznego formułowania wniosków.
  • Asertywność i umiejętność argumentowania swojego stanowiska.
  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Pracę w Banku z polskim kapitałem.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • Ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”.
"Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. tj. poz. 922 ze zm.)”. Administratorem Danych jest Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa. Jednocześnie Bank informuje o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się