Analityk ds. Taryf

Allianz

Allianz

Rodziny Hiszpańskich 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie oraz rozwój procesów przetwarzania danych w technologii PL/SQL Oracle

  • Tworzenie szczegółowych raportów z zakresu struktury portfela i szkodowości produktów ubezpieczeniowych

  • Tworzenie i udoskonalenie modeli matematycznych (ryzyko, konwersja, wznowienia etc.)

  • Przygotowywanie prognoz finansowych rozwiązań taryfowych

  • Monitorowanie rynku ubezpieczeniowego, taryf konkurencji

  • Udział w pracach projektowych Zespołu

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze analityki danych (data science, aktuariat etc.)

  • Znajomość PL/SQL Oracle

  • Znajomość MS Excel

  • Znajomość języków programowania: R lub Python

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi taryfikacyjnych: Emblem, Earnix, Aktur8

  • Znajomość innych języków programowania: C++, C#, SAS 4GL

  • Doświadczenie w tworzeniu produktów/taryf majątkowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie NNW

  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz

  • Udział w onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy

  • Bezpłatne kursy językowe online

  • Możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach klubów sportowych i hobbystycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Allianz

Allianz jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w podejmowaniu inicjatyw, w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Troszcząc się m.in. o 85 milionów klientów prywatnych i korporacyjnych oraz ponad 142 tys. pracowników na całym świecie, Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, dołącz do Allianz

Przewiń do profilu firmy