Oferta pracy

Analityk ds. Testów

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja testów nowoczesnych rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.

  • Udział w ciekawych projektach w których można poznać różne nowinki techniczne i ciekawe rozwiązania.

  • Współpraca z osobami o różnym profilu zawodowym – rozwój, architektura, biznes.

  • Praca na światowej klasy narzędziach do zarządzania i realizacji testów.

  • Możliwość poznania nowych systemów i baz danych w ramach realizacji testów.

  • Możliwość automatyzacji testów w oparciu m.in. o narzędzia komercyjne.

  • Przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych na bazie dokumentacji projektowych w tym analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych.

  • Realizacja testów wraz z ich dokumentacją i raportowaniem.

  • Zgłaszanie i dokumentowanie błędów.

Nasze wymagania

  • Studia informatyczne lub pokrewne o profilu technicznym.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Dbałość o jakość.

  • Dociekliwość, ciekawość, komunikatywność

  • Znajomość dziedziny testowania oprogramowania, umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych na bazie dostarczonej dokumentacji, Certyfikat ISTQB lub pokrewny będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość relacyjnych baz danych w stopniu umożliwiającym przygotowanie danych testowych.

  • Znajomość języka SQL, czy podstaw programowania, oraz umiejętność komunikacji w języku angielskim będą dodatkowymi atutami kandydata.

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole przy ciekawych rozwiązaniach.

  • Możliwość poznania wielu technologii informatycznych.

  • Wsparcie socjalne: opieka medyczna LuxMed z możliwością wykupienia usług dla członków rodziny, kartę Multisport.

  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy