Analityk ds. transakcji strukturyzowanych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.07.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 02.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Kartę
    sportową
     Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny
    czas pracy

    Prywatną opiekę medyczną Dostęp
    do kursów
    LinkedIn Learning
     Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: ASZ/102/0719

    Główne zadania:

    • dokonywanie analizy finansowej w zakresie finansowania projektów inwestycyjnych, przejęć, wykupów lewarowanych, z uwzględnieniem analizy branży/rynku
    • dokonywanie analizy aktualnej sytuacji klienta, zdolności kredytowej oraz struktury transakcji
    • sporządzanie i analizowanie modeli finansowych, prezentacji, dokumentacji kredytowej
    • procesowanie transakcji w systemach bankowych
    • przygotowywanie raportów oceniających analizowanych projektów
    • przygotowywanie wniosków na komitet kredytowy
    • przygotowywanie raportów monitorujących sytuację klienta wg wzorców DFS
    • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

    Potrzebne Ci będzie:

    • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, bankowości, ekonomii
    • wiedza z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw, projektów inwestycyjnych
    • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku analitycznym
    • znajomość MS Office, aplikacji CRM
    • płynna znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne, odpowiedzialność i terminowość

    Mile widziane:

    • umiejętność sporządzania modeli finansowych w MS Excel
    • certyfikat CFA
    U nas znajdziesz coś dla siebie!
    Chcesz więcej?

    mBank ostrzega:
    Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!