Oferta pracy

Analityk ds. Transportu

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i utrzymanie raportów dotyczących transportu;

  • Wspomaganie i wdrażanie procesów i rozwiązań logistycznych;

  • Przygotowanie analiz ad hoc na podstawie różnych źródeł danych oraz wyciąganie z nich odpowiednich wniosków;

  • Przygotowywanie raportów dla potrzeb prezentacji wskaźników jakościowo-ilościowych;

  • Współpraca w projektach z dynamicznym i doświadczonym zespołem specjalistów z różnych obszarów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL;

  • Umiejętność posługiwania się MS Excel w stopniu zaawansowanym;

  • Zdolności analitycznego myślenia, umiejętność poszukiwania informacji i pracowania z dużą ilością danych;

  • Zdolności formułowania trafnych wniosków.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe -80% na leki na receptę

  • dostęp do platformy nauki języków obcych eTutor

  • dostęp do audiobooków Legimi

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy