Oferta pracy

Analityk ds. Transportu

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

Stock Polska Sp. z o.o.

Spółdzielcza 6

Lublin

Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige – firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kluczowe obowiązki:

  • Analiza danych z zakresu transportu: raportowanie i monitoring pracy aut podwykonawców, analiza realizacji usług z zakresu transportu krajowego / międzynarodowego, terminowość dostaw / OTIF – weryfikacja KPI podwykonawców
  • Kontrola i weryfikacja kosztów przemieszczeń towarów pomiędzy magazynami Stock
  • Kontrola i weryfikacji kosztów związanych z dystrybucją (transport krajowy / międzynarodowy)
  • Monitorowanie procesów transportowych
  • Tworzenie analiz i raportów Transportowo – Magazynowych
  • Wsparcie analityczne dla zespołu w dziale Transportu (m.in. w zakresie gospodarki paletowej)
  • Rozwijanie wewnętrznych narzędzi analitycznych

Poszukujemy osoby spełniającej poniższe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - ekonomia / finanse / matematyka – umysł ścisły
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel -warunek konieczny
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Chcemy zaoferować Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • Pracę w zgranym zespole
  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników
  • Owocowe dni dla Pracowników przez cały rok.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy