Analityk ds. ulg i umorzeń

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-11-19
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-12-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych 01-748 Warszawa, ul. Szamocka 3, 5 | I Oddział w Łodzi

    I Oddział w Łodzi ul. Zamenhofa 2, poszukuje do Centrum Umorzeń kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie zapewniała realizację zadań z zakresu udzielania ulg i umarzania należności z tytułu składek, nienależnie pobranych świadczeń oraz należności FAL w zakresie analizy wniosków.

    Wymagania formalne:

    Niezbędne:

    • wykształcenie średnie

    Pożądane:

    • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo, ekonomia, administracja)
    • 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznym

    Wymagania dodatkowe:

    • nastawienie na wyniki / konsekwencja w działaniu
    • terminowość, rzetelność
    • samodzielność, odpowiedzialność
    • umiejętność poprawnego przekazywania informacji ustnych oraz pisemnych
    • działanie procesowe / nastawienie na proces
    • umiejętność podejmowania decyzji
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • umiejętność poprawnego wnioskowania
    • umiejętność stosowania przepisów prawa
    • umiejętność współpracy z innymi
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do dnia 19 grudnia 2018 roku
    klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska pracy
    • odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (w formie skanu)
    • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

    Jednocześnie informujemy, że:

    • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
    • dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
    • oferta niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie rozpatrywana
    • do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

    Wyposażenie stanowiska pracy:

    • sprzęt komputerowy
    • sprzęt biurowy

     Warunki wykonywania pracy:

    • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
    • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
    • konieczność poruszania się po całym obiekcie
    • konieczność odbywania podróży służbowych
    • budynek 16-piętrowy z windą
    • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 10 piętrze
    • przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia
    • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie

    Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści:

    „Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.”

    Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

    Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce „Praca w ZUS”.