Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk ds. wdrażania klienta instytucjonalnego

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Asystent

Dla naszego klienta z sektora bankowości poszukujemy Analityka do spraw wdrażania klienta instytucjonalnego. Oddział ISG jest odpowiedzialny za dostarczenie wiarygodnych źródeł danych referencyjnych dla klientów na poziomie struktury ICG (Obsługa Klienta Instytucjonalnego), poprzez wdrażanie najnowszych technologii oraz procesów operacyjnych, które sprzyjają gromadzeniu, przechowywaniu, analizowaniu oraz dystrybucji danych nt. produktów, cen, rachunków, praw z papierów wartościowych. Struktura ISG pracuje z danymi klientów na wszystkich liniach biznesowych ICG, wdrażając jednocześnie rozwiązania mające na celu wzrost swojej konkurencyjności, poprzez restrukturyzację procesów biznesowych, upraszczanie dostępu do informacji oraz zapewnienie analityki biznesowej w kwestii danych krytycznych.

Analityk ds. wdrażania klienta instytucjonalnegoNumer ref.: /299/06/2021/KM/74202

zadania

  • Kontrola  oraz przestrzeganie procedur i wskaźników, mające na celu pomiar efektywności kluczowych czynności i wskaźników ryzyka
  • Identyfikowanie możliwości podniesienia jakości danych oraz poziomu obsługi klienta
  • Terminowa i efektywna realizacja wszystkich czynności kontrolnych wynikających z procesów kontrolnych jednostki
  • Efektywna współpraca z innymi Departamentami w celu świadczenia wysokiej jakości usług
  • Współpraca z pracownikami z innych regionów na poziomie globalnym w celu rozwiązania problemów

oczekujemy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Efektywność oraz zaangażowanie w pracę
  • Doświadczenie w pracy z zespołami ulokowanymi globalnie
  • Dążenie do podnoszenia efektywności oraz usprawniania procesu

oferujemy

  • praca w oparciu o kontrakt b2b lub umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne