Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk ds. Wsparcia Operacyjnego

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia operacyjnego i pomoc przy bieżących projektach

  • Codzienne zarządzanie dokumentacją klientów

  • Współpraca z zespołami globalnymi w celu rozwiązania potencjalnych problemów z regulacjami

  • Analiza i przeprowadzanie dziennych przeglądów dokumentacji

  • Koordynacja i przeprowadzanie kontroli jakości

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (B2)

  • Wysokie umiejętności organizacyjne, w tym duża dbałość o szczegóły i zdolność do efektywnej pracy wielozadaniowej

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i budowania relacji

  • Bardzo dobra znajomość programów Excel i PowerPoint

  • Mile widziane będzie doświadczenie w bankowości

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i wielokulturowym środowisku, dającym możliwość posługiwania się językiem angielskim na co dzień

  • Możliwość rozwoju w jednej z największych międzynarodowych instytucji bankowych

  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Bezpłatny dostęp do platformy UDEMY

  • Świetną atmosferę i współpracę w zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Dla naszego Klienta – globalnego banku z biurem w Olsztynie – do zespołu zajmującego sprawdzaniem jakości zbieranych danych, współpracą z klientem i analizą, poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk ds. Wsparcia Operacyjnego.

Przewiń do profilu firmy