Analityk ds. Wsparcia Rekrutacji

AVIVAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Azji i w Kanadzie.

Dla 33 milionów klientów w 16 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników.

Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą.

Dołącz do naszego zespołu!
Analityk ds. Wsparcia Rekrutacji [rekrutacja prowadzona online]
Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Prowadzenie end-to-end procesów rekrutacyjnych w ramach programu praktyk oraz pełnienie funkcji opiekuna praktyk;
  • Wsparcie Dyrektorów i Menedżerów Obszaru Sprzedaży w realizacji procesów rekrutacyjnych:
    • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg całego procesu rekrutacji
    • współpraca z Biurem Głównym w zakresie publikacji ogłoszeń
    • monitorowanie skuteczności spływu aplikacji z różnych źródeł
    • pozyskiwanie leadów rekrutacyjnych
    • poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów
    • budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami, umawianie spotkań oraz koordynacja kalendarza spotkań rekrutacyjnych
    • wsparcie w przygotowaniu sesji Assessment Center
    • przygotowywanie raportów dotyczących procesów rekrutacyjnych
  • Udział w działaniach employer brandingowych:
    • prowadzenie działań rekrutacyjnych w social media (LinkedIn, Facebook)
    • organizacja eventów i działań rekrutacyjnych w podległym Regionie
    • współpraca z uczelniami i biurami karier oraz opieka nad programem Ambasadorskim
  • Organizacja szkoleń KNF

Dla nas ważne są:

  • Doświadczenie we wsparciu procesów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie w sieci sprzedaży)
  • Umiejętność wykorzystania potencjału social media w działaniach rekrutacyjnych
  • Znajomość trendów rynkowych w zakresie pozyskiwania kandydatów
  • Praktyczne doświadczenie w realizowaniu działań employer brandingowych
  • Umiejętność budowania relacji z kandydatami i biznesem
  • Dobra organizacja pracy własnej

Widzisz już siebie w Avivie?
Koniecznie aplikuj!

Nasze benefity:

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe + fundusz kapitałowy
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Akcje pracownicze
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
  • Dostęp do platform e-learningowych
  • Ubierasz się jak chcesz

To co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://kariera.aviva.pl/polityka-prywatnosci.html

Chcesz zobaczyć jak wygląda proces rekrutacji w Avivie - sprawdź:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy