Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. Wycen

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami w Europie. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu, zajmując się odzyskaniem ich należności w wyznaczonym czasie i tym samym dając możliwość skoncentrowania się na działalności biznesowej. Zatrudniamy ponad 4400 pracowników w 13 krajach. Wymagamy od siebie wysokich standardów świadczonych usług, dlatego stale rozwijamy umiejętności naszych pracowników i poprawiamy jakość obsługi. Wartościami naszej Grupy są: profesjonalizm, nastawienie na klienta, zorientowanie na wynik oraz dbałość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

ANALITYK DS. WYCEN
Miejsce pracy: Wrocław

Kluczowe zadania:

  • ścisła współpraca z międzynarodowym Zespołem Analiz
  • przygotowanie wyceny pod zakup wierzytelności
  • dostarczanie niezbędnych danych w procesie wyceny oraz zakupu portfeli
  • tworzenie prezentacji dla Komitetu Inwestycyjnego
  • współtworzenie strategii wycen oraz doboru odpowiednich narzędzi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunki: ekonometria, analiza finansowa, matematyka
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość: SQL' a, narzędzi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętność tworzenia prezentacji (Power Point) oraz raportów analitycznych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie poparte systemem premiowym
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do systemu MyBenefit
  • pracę w firmie ukierunkowanej na stały rozwój - gwarantujemy min. 8 szkoleń rocznie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV w celu przeprowadzenia rekrutacji w Grupie Lindorff, w ramach której udostępniam moje CV.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się