Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. wydajności

  • Gryfino, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-02-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Albatros Sp. z o.o. Sp. K., to funkcjonująca w ramach międzynarodowego koncernu Fliegel Textilservice.

    W związku z dynamicznym rozwojem powiększając nasz zespół poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko
    Miejsce pracy: Gryfino

    to tylko 30 km od Szczecina - bardzo dobry dojazd!!!

    Zadania:

    • analizowanie danych zgromadzonych w trakcie przeprowadzanych testów wydajnościowych
    • przygotowywanie i analiza wskaźników wydajności produkcji
    • przygotowywanie raportów zarządczych
    • współtworzenie i realizacja harmonogramów wydajnościowych wdrażanych rozwiązań
    • wsparcie projektów realizowanych w obszarze wydajności
    • zbieranie funkcjonalnych wymagań i wytworzenie na ich podstawie scenariuszy testów wydajnościowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (informatyczne, ekonomicznego, matematycznego, lub pokrewne)
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku najlepiej w firmie produkcyjnej
    • znajomości narzędzi monitorowania wydajności oraz narzędzi diagnostycznych, w celu identyfikacji źródła problemu
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • mile widziane doświadczenie przy badaniu i normowaniu pracy
    • samodzielności i odpowiedzialności w pracy
    • znajomość zagadnień nowoczesnych technologii it będzie dodatkowym atutem

    Oferta:

    • atrakcyjne warunki finansowe
    • rozbudowany pakiet socjalny, dodatkowe ubezpieczenie medyczne
    • stabilność zatrudnienia- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • odpowiednie narzędzia techniczne i informatyczne wspomagające koordynacje pracy

    Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”