Logo Pracuj.pl

Analityk ds. Wytrzymałości Materiałów

Engineering Design Center (EDC)O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Engineering Design Center (EDC)

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Interpretacja wymagań projektowych
  • Przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych oraz symulacji numerycznych dla przypisanych części samolotu
  • Interpretacja otrzymanych wyników oraz udzielanie rekomendacji celem rozwoju produktu optymalnego pod względem wytrzymałości, masy oraz kosztu
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej (modele MES, arkusze kalkulacyjne, raporty wytrzymałościowe) z zachowaniem standardów inżynierskich
  • Współpraca wewnątrz szeroko rozumianego zespołu projektowego (z inżynierami konstruktorami, ds. wymiany ciepła i przepływów)
  • Współpraca z Liderem Projektu celem budowy planu dostarczenia gotowego produktu spełniającego wszystkie wymagania
  • Prezentowanie zagadnień technicznych oraz statusu projektu na przeglądach wewnętrznych oraz zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów oraz Metody Elementów Skończonych
  • Znajomość komercyjnego oprogramowania MES (CAE) stosowanego w przemyśle, preferowany pakiet Altair Hypermesh/ MSC Nastran lub ANSYS Workbench
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle na podobnej pozycji
  • Doświadczenie w lotnictwie oraz znajomość standardów lotniczych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra komunikacja oraz proaktywna postawa
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Biegłość w języku angielskim w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie wypoczynku
  • rowerownia

Zespół Aviation Systems w EDC (Engineering Design Center) zajmuje się projektowaniem części lotniczych w ramach grupy GE.

W związku z zaangażowaniem w nowe projekty, poszukiwany jest Analityk ds. Wytrzymałości Materiałów, którego głównym zadaniem będzie rozwój przypisanych komponentów samolotu w ujęciu wytrzymałości konstrukcji mechanicznej.

Analityk ds. Wytrzymałości Materiałów, Aleja Krakowska 110/114, Warszawa