Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk ds. zamówień z językiem niemieckim

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    DE/02/2018

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie zamówień w programach SAP i SRM
    • tworzenie raportów na podstawie danych w SAP
    • przygotowywanie zestawień bazującyh na dokonanych księgowaniach
    • wystawianie dokumentów PZ
    • realizacja zamówień na podstawie kontraktów ramowych
    • współpraca z Project Managerami

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie zdobyte w działach finansowym, księgowym lub logistycznym
    • wykształcenie minimum licencjackie, preferowane kierunku: Ekonomia, Finanse, Księgowość, Logistyka, itp.
    • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie min. B2- warunek konieczny
    • dobra znajomość pakietu MS Office, a zwłaszcza programu Excel
    • dokładność
    • umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
    • wysoko rozwinięta umiejętność organizacji własnej pracy

    Oferujemy:

    • międzynarodowe środowisko pracy
    • udział w ciekawych, globalnych projektach
    • szkolenia, w tym językowe
    • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia na życie
    • elastyczny czas pracy
    • kartę Multisport oraz system kafeteryjny MyBenefit

    Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim.

    Nasze benefity:
    Administratorem danych jest Diebold Nixdorf BPO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-226, Popularna 82 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.