Oferta pracy

Analityk - Dział Kontroli Jakości

JELFAO firmie

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz chemicznych i fizykochemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz ich analizowanie i raportowanie,

  • opracowywanie wyników badań,

  • opracowanie i walidacja metod analitycznych

  • obsługa sprzętu analitycznego będącego na wyposażeniu laboratorium,

  • opieka nad wykorzystywanym sprzętem laboratoryjnym,

  • praca w systemie Excel, Word w zakresie wynikającym z dokumentowania analiz,

  • aktualizowanie i opracowywanie dokumentacji laboratoryjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne, chemiczne lub pokrewne

  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku analityka farmaceutycznego lub podobnym

  • znajomość podstawowych technik pomiarowych stosowanych w laboratoriach chemicznych: spektrofotometria, chromatografia, techniki miareczkowe, itp.

  • umiejętność obsługi komputera w tym narzędzi Microsoft Office

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • zdolność łatwego komunikowania się

  • elastyczność, dyspozycyjność i kreatywność

  • dobra organizacja czasu pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość pracy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, kart sportowych, obiadów i wiele innych

JELFA

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A. jest jedną z największych firm farmaceutycznych w Polsce. W 2011 roku Jelfa SA została częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., który rozwija, wytwarza oraz dostarcza szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx, OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz sprzętu medycznego. Realizujemy nasze zobowiązania, budując innowacyjną firmę zajmującą się poprawą zdrowia na świecie. Każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 150 milionów ludzi na całym świecie.

21 000 naszych pracowników na całym świecie łączy misja poprawy ludzkiego życia poprzez zaangażowanie w projekty związane z edukacją, profilaktyką zdrowotną i promocją aktywnego stylu życia.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy