Oferta pracy

Analityk (Dział Logistyki)

Rossmann SDPO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rossmann SDP

Świętej Teresy 109

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • poznawanie i analiza procesów transportowych oraz innych procesów logistycznych,

  • prowadzenie projektów związanych z procesem transportowym,

  • współuczestniczenie w projektach realizowanych przez inne działy,

  • budowanie raportów i zestawień w systemie MS Excel,

  • rozwijanie systemu transportowego TMS.

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie wyższe

  • dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z uczestniczeniem w procesach analitycznych i transportowych,

  • biegła znajomość MS Excel (w tym Power Query),

  • znajomość SQL oraz MS Access,

  • znajomość branży transportowej i procesów transportowych

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów od A do Z,

  • doświadczenie w analizie raportów oraz analizie kosztów,

  • doświadczenie w analizie kosztów będzie dodatkowym atutem,

  • miłe usposobienie,

  • dociekliwość, cierpliwość i dokładność,

  • stała chęć poszerzania wiedzy,

  • kreatywność,

  • prawo jazdy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • zindywidualizowane, profesjonalne szkolenia w obszarach kierunkowych, narzędziowych oraz miękkich,

  • gwarantującą ciągły rozwój kompetencji współpracę z profesjonalistami,

  • pracę w międzynarodowym środowisku dla lidera w swojej branży,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • satysfakcję z codziennej pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne