Oferta pracy

Analityk - dział Wsparcia Sprzedaży

Grupa Kapitałowa ŻywiecO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz sprzedażowych na podstawie wewnętrznych danych
  • Współpraca w definiowaniu zadań i strategii sprzedażowych w różnych obszarach firmy
  • Przygotowywanie oraz rozwój narzędzi analitycznych
  • Monitorowanie wyników oraz przygotowywanie na ich podstawie wniosków i rekomendacji
  • Regularna współpraca z innymi Działami Firmy (m.in. Dział Sprzedaży i Kontrolingu, Trade Marketingu)

Czego poszukujemy?

  • Wyższego wykształcenia (kierunek: metody ilościowe, matematyka, ekonomia i pokrewne)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży FMCG
  • Doświadczenia w sporządzaniu profesjonalnych analiz biznesowych, projektowaniu i przygotowywaniu raportów
  • Umiejętności pracy z wykorzystaniem narzędzi analitycznych: Qlik, Tableau, Power BI
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz podstawowej znajomości MS Access, Power Pivot, Power Query
  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych i wyciągania wniosków na podstawie wszystkich dostępnych źródeł
  • Umiejętności nawiązywania relacji oraz samodzielności w realizacji zadań
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • Otwartości na zmiany i chęci dostosowania się do dynamicznego środowiska
  • Umiejętności pracy w zespole

W naszej paczce benefitów są:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Działania rozwojowe
  • Program motywacyjny dla Sprzedaży
  • SHE Day
    - dzień bezpieczeństwa i zdrowia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne