Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk e-commerce

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DRTUSZ sp. z o.o.

    DrTusz Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • analiza zachowania użytkowników na stronie sklepu internetowego;
    • analiza efektywności i audyt akcji marketingowych i kampanii sprzedażowych;
    • przygotowanie raportów i rekomendacji oraz weryfikacja ich skuteczności;
    • współpraca z działem marketingu;

    Wymagania:

    • doświadczenie w analityce sklepu internetowego;
    • bardzo dobra znajomość Google Analytics;
    • inicjatywa, poszukiwanie nowych i rozwój istniejących rozwiązań oraz obszarów do optymalizacji;

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • umowę o pracę na czas nieokreślony;
    • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole;
    • możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji w formacie PDF (CV i list motywacyjny).

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DrTusz Sp. z o.o. ul. Wyszyńskiego 2/75 15-888 Białystok w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym."