Oferta pracy

Analityk e-commerce

Domino Executive SearchO firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasz Partner, znana firma z branży e-commerce, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem i wzrostem sprzedaży, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Zadania:

  • Monitorowanie i analiza jakości ruchu oraz efektywności sprzedaży i popytu
  • Identyfikowanie potrzeb biznesowych i optymalizacja rozwiązań IT
  • Analiza oparta na bazach SQL
  • Porównanie trendów rynkowych w obszarze e-commerce
  • Wsparcie działu sprzedaży E-commerce, współpraca z Architektami, Deweloperami, Projektantami UX i Testerami
  • Raportowanie sprzedaży w sieci oraz wskaźników KPI dla poszczególnych rynków
  • Analiza i monitorowanie skuteczności witryny
  • Zarządzanie tagami
  • Udział w przetargach: marketing automation, obsługę digital oraz prowadzenie klientów
  • Analiza optymalizacji współczynnika konwersji strony, testy A / B

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze analizy e-commerce
  • Minimum dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość narzędzi analitycznych i internetowych
  • Umiejętność korzystania z baz danych SQL
  • Zdolności analityczne na wysokim poziomie
  • Umiejętność wyciągania wniosków i proponowania optymalnych rozwiązań
  • Wymagana relokacja do Poznania lub możliwość pracy zdalnej

Oferta:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Dodatkowe premie i benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Praca w zgranym, młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy