Oferta pracy

Analityk e-commerce

ERLI.plO firmie

ERLI.pl

Kopanina 34

Poznań

Jesteśmy ERLI.pl - jesteśmy nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Stanowimy część prężnie rozwijającego się holdingu skupiającego aż 40 spółek. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Co ważne, praca w ERLI.pl sprzyja ciągłemu udoskonalaniu umiejętności i kompetencji, dzięki ambitnym wyzwaniom i przyjaznemu środowisku pracy. ERLI.pl to innowacyjny marketplace, którego celem jest osiągnięcie stabilnego miejsca w czołówce. Jednak aby zrealizować nasze plany, potrzebujemy Twojego wsparcia! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami! Obecnie szukamy idealnego kandydata na stanowisko:

Zadania na tym stanowisku:

  • Projektowanie i zarządzanie raportami analityki internetowej,
  • Badanie i raportowanie efektywności działań marketingowych,
  • Przygotowanie raportów z działań sprzedażowych,
  • Podnoszenie współczynnika konwersji sprzedaży,
  • Rekomendowanie działań sprzedażowych,
  • Definiowanie KPI.

Od Ciebie oczekujemy:

  • Praktycznego doświadczenia w zarządzaniu danymi i analizie e-commerce,
  • Praktyczna znajomość narzędzi: Google Analytics, Big Query, Data Studio, GTM, Google Optimize, Google Firebase,
  • Znajomości rynku e-commerce,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i kreatywności,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły,
  • Dobrej organizacja czasu pracy, terminowości i umiejętności pracy pod presją czasu.

Co oferujemy:

  • Unikatowe połączenie stabilności współpracy przy rozwijaniu projektu na wczesnym etapie (startup).
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, 30% zniżka w lokalu gastronomicznym mieszczącym się w budynku),
  • Wyjątkową atmosferę pracy przy ambitnym projekcie,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Zatrudnienie w oparciu o wybrany przez Ciebie rodzaj umowy – okazjonalna współpraca zdalna,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji (Poznań, ul. Kopanina 34).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy