Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk E-commerce

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eobuwie.pl SA, obecnie członek grupy kapitałowej CCC, jest wiodącym sklepem na rynku e-commerce w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 50 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 476 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i pierwsze miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl.

    Jeżeli nie boisz się wyzwań, a zaangażowanie, kreatywność i potrzeba ciągłego rozwoju to Twoje cechy, dołącz do naszego zespołu.

     miejsce pracy: Zielona Góra / Poznań / Warszawa

    Główne zadania realizowane na stanowisku:

    • analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań
    • generowanie pomysłów pod kątem optymalizacji konwersji
    • projektowanie i wdrażanie mechanizmów analitycznych na podstawie wymagań działu
    • dostarczanie analiz dotyczących przebiegu kampanii marketingowych oraz zachowania użytkowników w serwisach internetowych
    • proponowanie, monitorowanie i interpretacja wskaźników efektywności

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość Excela, doświadczenie w pracy na dużej liczbie danych
    • znajomość narzędzi analityki internetowej oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
    • mile widziana znajomość Google Analytics
    • umiejętności przygotowywania jasnych i przejrzystych prezentacji, zestawień i raportów, a także argumentacji własnych spostrzeżeń i rekomendacji
    • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
    • samodzielność, sumienność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    KARTA MULTISPORT
    PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
    ZNIŻKI PRACOWNICZE
    KORZYSTNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

    ATRAKCYJNE WYNAGODZENIE
    ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    PRZYJAZNA ATMOSFERA
    PRACA PEŁNA WYZWAŃ

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji APLIKUJ

    Kontakt

    eobuwie.pl S.A., ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

    www: www.eobuwie.pl