Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk e-Commerce

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Złote Wyprzedaże to największy klub zakupowy w Polsce, oferujący produkty światowych marek nawet do 70% taniej. Od 2016 roku należy do francuskiej grupy Vente-Privee – europejskiego lidera branży flash sale, skupiającego ponad 50 mln użytkowników na całym świecie. Członkowie klubu posiadają dostęp do ponad 6 tys. unikatowych światowych marek w wyjątkowych cenach.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce Pracy Warszawa

    01/FIN/2018

    Opis stanowiska oraz zadań:

    • stała analiza ruchu w sklepie internetowym,
    • cykliczne raportowanie kluczowych wskaźników oraz analizy względem możliwości ich optymalizacji,
    • badanie efektywności zmian wprowadzanych w ofercie oraz w UX sklepu,
    • optymalizacja konwersji bazy użytkowników,
    • profilowanie użytkowników,
    • dbałość o jakość danych oraz projektowanie narzędzi do ich monitorowania,
    • współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym zajmującym się działaniami marketingowymi,
    • współpraca z klientami wewnętrznymi i opracowywanie zleconych raportów i analiz,
    • umiejętność dostosowania się do istniejących w Spółce regulaminów, procedur i procesów.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe,
    • praktyczna znajomość Google Analytics i Google Tag Manager,
    • sprawna obsługa pakietu MS Office oraz umiejętność wykorzystania zaawansowanych funkcji (Excel),
    • doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych,
    • praktyczna umiejętność tworzenia zapytań SQL do baz danych,
    • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziem analitycznym Tableau,
    • umiejętność formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz,
    • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w realizowane zadania,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze mile widziane.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole w międzynarodowej firmie,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet benefitów pracowniczych w tym: program kafeteryjny myBenefit, opieka medyczna, nauka języka angielskiego w biurze, owocowe środy, pizza day, cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne,
    • zaangażowanie w ciekawe projekty i możliwość wdrażania własnych pomysłów.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz zgłoszeniowy. Uczestnictwo w danym procesie rekrutacyjnym wymaga Twojej zgody, więc proszę dodaj ją do swojego CV:

    Uczestnictwo w danym procesie rekrutacyjnym wymaga Twojej zgody, więc proszę dodaj ją do swojego CV:

    UWAGA!

    Uczestnictwo w tym procesie rekrutacyjnym wymaga Twojej zgody, więc proszę dodaj ją do swojego CV:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Złote Wyprzedaże S.A. zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta”

    A jeżeli chcesz aby Twoje CV było wzięte pod uwagę w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez spółkę, dodaj proszę do swojego CV poniższą zgodę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Złote Wyprzedaże S.A. zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta”

    „Administratorem Danych Osobowych jest Spółka Złote Wyprzedaże S.A. z siedzibą w Warszawie (02-127) przy ul. Mołdawskiej 9, piętro VI., e-mail: [email protected] (zwana dalej Spółką). Administratorem Bezpieczeństwa Informacji (po 25 maja 2018 r. zwanego Inspektorem Ochrony Danych) w Spółce jest iSecure (adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: [email protected]  Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych/CV przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celach związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w tych celach na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
    - uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko;
    - uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach.
    Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
    Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do GIODO (po wejściu w życie RODO urząd ten zmieni nazwę na „Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych”), gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych/CV jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych jest dobrowolne”.