Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk e-commerce

  • Warszawa, Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola), mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET, ACTIS i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS oraz gram.pl, more4kids.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. ACTION posiada jedno z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Europie. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania.

    Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Zamienie między Warszawą a Piasecznem

    OPIS STANOWISKA:

    • Wiesz jak zrobić stałą analizę ruchu w sklepie internetowym
    • Potrafisz badać efektywności wprowadzonych w sklepie zmian
    • Umiesz przeprowadzać badania i testy użyteczności
    • Jesteś mocny w analizowaniu konkurencji i monitorowaniu trendów e-commerce
    • Poradzisz sobie z weryfikacją realizacji określonych KPI
    • Masz talent do tworzenia analiz zachowania użytkowników na stronie sklepu
    • Znasz się na raportowaniu kluczowych wskaźników i rekomendowaniu zmian w zakresie ich optymalizacji
    TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE !!!

    WYMAGANIA:

    • Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze analizy danych
    • Dobrą znajomości Google Analytics - zarówno w zakresie implementacji, jak i raportowania
    • Biegłą obsługę HotJar, Search Console, Tag Manager, Data Studio i Excel
    • Zaawansowaną znajomość HTML, Google Optimize, Power Point
    • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i umożliwiającym czytanie dokumentacji w tym języku
    • Pasję do liczb, sumienność i dokładność
    • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
    • Kontakt z produktami najnowszej technologii
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Karta MultiSport, siłownia, sala do squash'a dla ceniących aktywność fizyczną
    • .....a także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny

    dołącz do Action! Wspólnie z nami buduj swój sukces.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).