Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk / Ekspert ds. modelowania finansowego

FTF Columbus Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz finansowych oraz prezentacji dla potrzeb zarządczych.

  • Udział w opracowywaniu oraz rozwoju modeli finansowych.

  • Przygotowywanie analiz opłacalności potencjalnych inwestycji oraz projektów optymalizacyjnych.

  • Opracowywanie wycen spółek portfelowych.

  • Wspieranie w opracowywaniu strategii rozwoju oraz w procesie zatwierdzania budżetów spółek z Grupy.

  • Koordynowanie cyklicznych oraz przygotowywanie nowych raportów zarządczych.

  • Bieżąca współpraca z osobami decyzyjnymi na poziomie Grupy oraz zespołami finansowymi/ dyrektorami/ zarządami spółek wchodzących w skład Grupy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze Corporate Finance.

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach „Big4”, w szczególności w zespołach zajmujących się modelowaniem finansowym lub wycenami przedsiębiorstw.

  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania modeli finansowych, wycen oraz analiz opłacalności projektów inwestycyjnych.

  • Umiejętność formułowania wniosków, przygotowywania rekomendacji i proponowania rozwiązań.

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w firmie o zasięgu międzynarodowym w oparciu o umowę o pracę.

  • Szansę pracy w interdyscyplinarnym zespole w ramach złożonej Grupy Kapitałowej prowadzącej działalność inwestycyjną w wielu sektorach oraz geografiach.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i poznania spółek na różnym etapie rozwoju, od start-upu po dojrzałą organizację.

  • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów.

FTF Columbus Sp. z o.o.

FTF Columbus należy do Grupy Kapitałowej Michała Sołowowa, jednej z największych grup w regionie CEE. W jej skład wchodzą znane na rynku spółki takie jak: Synthos, Cersanit, Barlinek, Sklepy Komfort czy North Food oraz szeroki portfel innowacyjnych spółek na różnym etapie rozwoju. Grupa obecna jest w ponad 90 krajach i zatrudnia około 17.000 osób na całym świecie - zarówno w UE (Polska, Niemcy, Holandia, Francja, Rumunia, Czechy) jak i na zewnątrz (Rosja, Ukraina).

Przewiń do profilu firmy