Oferta pracy

Analityk farm wiatrowych i fotowoltaicznych

GreenArt Asset ManagementO firmie

  • aleja Jana Pawła II 22
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

GreenArt Asset Management

aleja Jana Pawła II 22

Warszawa

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, zajmującą się zarządzaniem aktywami farm wiatrowych i fotowoltaicznych. Naszą misją jest budowanie z Klientami współpracy partnerskiej, w której stajemy się lokalnym zespołem wspierającym naszych Klientów we wszelkich aspektach związanych z funkcjonowaniem rynku energetyki odnawialnej.

Jesteśmy grupą niezależnych profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w sektorze odnawialnych źródeł energii.

Jako dynamicznie rozwijająca się organizacja, wraz z rozszerzaniem obsługiwanego portfela, planujemy wzrost naszego zespołu.

Twoje zadania:

  • Praca w zespole zarządzania aktywami farm wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Przygotowywanie analiz i raportów operacyjnych, w szczególności analiza efektywności produkcji farm wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Bieżący monitoring danych produkcyjnych i meteorologicznych
  • Rozwiązywanie problemów natury ekonomicznej/ technicznej we współpracy z pozostałymi członkami zespołu
  • Prowadzenie dokumentacji prawno-administracyjnej i technicznej projektów
  • Bieżący kontakt oraz współpraca z działem technicznym

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość trendów rynkowych poszczególnych rodzajów OZE
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku bądź w branży OZE
  • znajomość rynku energetycznego i wpływu zmian na rynek OZE oraz prawnych regulacji branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym i mechanicznym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na zmiany
  • Kreatywność i innowacyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Udział w dynamicznym rozwoju firmy
  • Prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy