Oferta pracy

Analityk Finansowy/a

Wyborowa Pernod Ricard

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i raportowanie kosztów produkcji, MV (manufacturing variance), handlingu, dystrybucji oraz wyjaśnianie odchyleń od budżetu, przygotowywanie raportów zarządczych dla dyrektorów;

  • Rozliczanie alokacji kosztów produkcji w systemie księgowym, wyliczanie i analiza MV (manufacturing variance);

  • Akceptacja kosztów materiałów, wyrobów gotowych i towarów w systemie księgowym dla nowych indeksów oraz koordynacja i przeprowadzanie proces rocznego costingu produktów;

  • Kalkulacja kosztów nowych produktów (business case) przy współpracy z marketingiem oraz działem zakupów;

  • Budżetowanie kosztów produkcji i dystrybucji przy współpracy z właścicielami budżetów;

  • Tworzenie modelu do wyliczenia kosztów standardowych (COGS) na potrzeby budżetu;

  • Raportowanie na potrzeby konsolidacji finansowej oraz raportowanie i przygotowywanie prezentacji na potrzeby działów operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym, minimalnie poziom B2;

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w product costingu;

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale finansów, controllingu, analiz biznesowych w branży FMCG;

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu finansów;

  • Znasz zasady podstaw księgowania;

  • Znasz program Excel na poziomie zawansowanym;

  • Posiadasz znajomość narzędzia hyperion (jako dodatkowy atut);

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji; które zaprocentuje w Twojej dalszej karierze;

  • Jesteś otwarty/a na nowe zadania, kreatywny/a i nastawiony/a na poszukiwanie rozwiązań.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z prestiżowymi markami o ciekawej historii (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo na okres 18 miesięcy, bezpośrednio z Wyborową);

  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, udział w eventach firmowych i wiele innych).

  • Kompleksowe wdrożenie w zadania i wsparcie szkoleniowe w rozwoju umiejętności analizy finansowej;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Serdeczną atmosferę pracy i środowisko ludzi z pasją;

  • Możliwość osobistego zaangażowania się w działania firmy na rzecz społeczności lokalnych;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przewiń do profilu firmy