Logo Pracuj.pl

Analityk Finansowy (Accounts Receivable)

NSK POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie kierownika działu Accounts Receivable
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Kontrola i minimalizacja zaległych płatności Klientów
  • Administrowanie wpłatami oraz sporami z Klientami

Nasze wymagania

  • Posługujesz się biegle językiem angielskim
  • Masz doświadczenie lub wykształcenie związane z Finansami
  • Posługujesz się oprogramowaniem MS Office (w szczególności arkuszem Excel)
  • Cenisz dokładność, systematyczność i lubisz pracować z danymi

To oferujemy

  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Premie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczny czas pracy
  • Zabezpieczenie emerytalne
  • Dopłata do wakacji
  • Nowoczesne technologie
  • Dostawca dla topowych marek
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dbałość o bezpieczeństwo
  • Stabilna firma
  • Międzynarodowe projekty

NSK POLSKA Sp. z o.o.

NSK jest światowym liderem w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w turbinach wiatrowych, obrabiarkach, jak również w pojazdach prawie wszystkich renomowanych producentów samochodów. NSK wywodzi się z Japonii i zatrudnia blisko 32 tys. osób w ponad 30 krajach na całym świecie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć

  • Prześlij swoje CV, umieszczając numer referencyjny w tytule, klikając w przycisk "Aplikuj"
  • Nie przegap terminu nadsyłania aplikacji (30/10/2021)
  • Odwiedź naszą stronę: (www.nskeurope.pl) i kliknij, aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444

Aktualne oferty pracodawcy
Ref. WAR/01/ARA/0921

Analityk Finansowy (Accounts Receivable), Kielce