Oferta pracy

Analityk finansowy

LEGSO firmie

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PPH Legs sp. z o.o. od wielu lat zajmuje wiodącą pozycję w branży tekstylnej
(produkcja / barwienie / dystrybucja przędz).

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • wysokie zdolności analityczne, dokładność i systematyczność, dobra organizacja pracy;
  • duża samodzielność;
  • dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności Ms Excel);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w dziale finansowym lub w księgowości;

Zakres obowiązków:

  • analizy finansowe;
  • analizy w zakresie kosztów i rentowności;
  • monitoring zdolności kredytowej klientów, należności i rozliczeń płatności z klientami;
  • udział w kontroli finansowej spółek zagranicznych;
  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby innych działów firmy (produkcja, handel i inne);
  • dostarczanie zarządowi Spółki i innym działom rekomendacji i analiz wspierających decyzje finansowe;
  • stała współpraca z dyrektorem finansowym i księgowością;

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat;
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • praca w ramach doświadczonego zespołu współpracowników działu finansowego;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pakiet medyczny;
  • ubezpieczenie grupowe.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy