Logo Pracuj.pl

Analityk Finansowy / Analityczka Finansowa

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Integer Group Services Sp. z o.o

Czerniakowska 87

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad P&L i budżetem dla InPost IZI - uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu i planu wieloletniego oraz kontrola realizacji powyższych planów
  • Monitoring przychodowości i marżowości poszczególnych składowych P&L – ocena i rekomendacje do zmian.
  • Analizy pricingu i pricing leakages.
  • Monitoring kosztów dla Business Unit.
  • Modelowanie i forcastowanie wyników.
  • Wizualizacja wyników z wykorzystaniem narzędzi BI oraz dostosowywanie ich do potrzeb odbiorców biznesowych
  • Prowadzenie analiz scenariuszy biznesowych, what if analysis.
  • Współpraca z jednostkami wewnętrznymi, w szczególności z obszarem finansów.
  • Przygotowanie i utrzymanie raportów (BI, dashboard’y finansowe).
  • Implementacja oraz automatyzacja procesów raportowania.
  • Przygotowywanie analiz i prezentacji dla interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, matematyczne, inżynieryjne lub statystyczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Rozwinięte myślenie analityczne
  • Doświadczenie w procesie budżetowania, raportowania finansowego
  • Umiejętność strukturyzowania i rozwiązywania problemów
  • Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych zadań
  • Znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel), SQL
  • Praktyczna znajomość VBA, Power Query, Power Pivot
  • Doświadczenie w pracy z programami Business Intelligence
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych, optymalizacji obliczeń/zapytań, wizualizacji danych.

To oferujemy

pracę z dużą dozą samodzielności i przestrzeni na rozwój przy usłudze InPost IZI, która zrewolucjonizuje rynek e-commerce

atrakcyjne premie kwartalne, adekwatne do Twojego zaangażowania

system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

darmowa platforma do nauki języków obcych

możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

możliwość udziału w inicjatywach firmowych (wolontariat pracowniczy, konkursy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje, a my wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze bardziej ułatwić życie milionom klientów!

Obecnie pracujemy nad ściśle tajnym projektem IZI... Chcemy aby zrewolucjonizował on rynek e-commerce, oferując użytkownikom niespotykane dotąd doświadczenia zakupowe – nie tylko na ostatniej prostej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak pracujemy nad nową usługą i chcesz mieć realny wpływ na jej rozwój to świetna okazja by do nas dołączyć jako ANALITYK FINANSOWY/ ANALITYCZKA FINANSOWA.

Analityk Finansowy / Analityczka Finansowa, Czerniakowska 87, Mokotów, Warszawa