Analityk Finansowy / Analityczka Finansowa

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Czerniakowska 87

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad P&L i budżetem dla InPost IZI - uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu i planu wieloletniego oraz kontrola realizacji powyższych planów

  • Monitoring przychodowości i marżowości poszczególnych składowych P&L – ocena i rekomendacje do zmian.

  • Analizy pricingu i pricing leakages.

  • Monitoring kosztów dla Business Unit.

  • Modelowanie i forcastowanie wyników.

  • Wizualizacja wyników z wykorzystaniem narzędzi BI oraz dostosowywanie ich do potrzeb odbiorców biznesowych

  • Prowadzenie analiz scenariuszy biznesowych, what if analysis.

  • Współpraca z jednostkami wewnętrznymi, w szczególności z obszarem finansów.

  • Przygotowanie i utrzymanie raportów (BI, dashboard’y finansowe).

  • Implementacja oraz automatyzacja procesów raportowania.

  • Przygotowywanie analiz i prezentacji dla interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, matematyczne, inżynieryjne lub statystyczne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Rozwinięte myślenie analityczne

  • Doświadczenie w procesie budżetowania, raportowania finansowego

  • Umiejętność strukturyzowania i rozwiązywania problemów

  • Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych zadań

  • Znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel), SQL

  • Praktyczna znajomość VBA, Power Query, Power Pivot

  • Doświadczenie w pracy z programami Business Intelligence

  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych, optymalizacji obliczeń/zapytań, wizualizacji danych.

To oferujemy

pracę z dużą dozą samodzielności i przestrzeni na rozwój przy usłudze InPost IZI, która zrewolucjonizuje rynek e-commerce

atrakcyjne premie kwartalne, adekwatne do Twojego zaangażowania

system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

darmowa platforma do nauki języków obcych

możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

możliwość udziału w inicjatywach firmowych (wolontariat pracowniczy, konkursy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje, a my wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze bardziej ułatwić życie milionom klientów!

Obecnie pracujemy nad ściśle tajnym projektem IZI... Chcemy aby zrewolucjonizował on rynek e-commerce, oferując użytkownikom niespotykane dotąd doświadczenia zakupowe – nie tylko na ostatniej prostej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak pracujemy nad nową usługą i chcesz mieć realny wpływ na jej rozwój to świetna okazja by do nas dołączyć jako ANALITYK FINANSOWY/ ANALITYCZKA FINANSOWA.

Przewiń do profilu firmy