Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy

HerlitzO firmie

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie rocznego budżetu, forecastów, planu wieloletniego oraz monitoring ich realizacji i analizę odchyleń;

  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji przez Zarząd firmy;

  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej;

  • tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych;

  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych, w tym kontrola i analiza rezerw dotyczących umów rabatowych/budżetów promocyjnych;

  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla Zarządu firmy,

  • okresowe raportowanie do spółki matki według określonych standardów rachunkowości;

  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu Spółki;

  • sporządzanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji;

  • udział w oraz przygotowywanie dokumentacji finansowej na potrzeby badania sprawozdania finansowego przez firmy audytorskie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne w obszarze finansów;

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku analityka finansowego/ kontrolera finansowego, w tym minimum 3 lata w firmie produkcyjnej;

  • bardzo dobra znajomość ERP SAP;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel; mile widziana znajomość VBA;

  • doskonałe umiejętności analityczne;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • doskonała organizacja pracy i efektywne działanie;

  • zdolności komunikacyjne i umiejętności współpracy z różnymi działami firmy;

  • probiznesowe podejście do pracy;

  • dokładność, terminowość i odpowiedzialność;

To oferujemy

  • rozwojowy obszar działania zawodowego;

  • samodzielne stanowisko pracy;

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie z długoletnią tradycją;

  • pakiety socjalne i benefity pozapłacowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Herlitz

Herlitz Sp. z o.o. działająca od ponad 28 lat na polskim rynku, należąca do Pelikan Group GmbH, firmy o światowym zasięgu, sprzedawca i producent szerokiego asortymentu artykułów biurowych i szkolnych.

Przewiń do profilu firmy