Oferta pracy

Analityk Finansowy

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Dworkowa 2, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cavatina GW Sp. z o.o.

Dworkowa 2

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • analiza i weryfikacja rozliczeń z najemcami oraz budżetów operacyjnych dotyczących działalności budynków biurowych,

  • udział w opracowywaniu budżetów i wsparcie w procesie budżetowania dla poszczególnych segmentów działalności Grupy Kapitałowej,

  • udział w sporządzaniu prognoz i projekcji finansowych, biznesplanów,

  • przetwarzanie, analiza i raportowanie danych finansowych wynikających z umów i innych dokumentów prawnych,

  • przetwarzanie, analiza i raportowanie danych finansowych pozyskanych z systemu księgowego,

  • przygotowywanie raportów zarządczych i kontrolingowych dla kierownictwa Grupy Kapitałowej,

  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu procesów biznesowych i procedur wewnętrznych,

  • udział w pozyskiwaniu finansowania dla spółek w Grupie,

  • współpraca z innymi działami i zespołami w Grupie,

  • udział w innych projektach i bieżących zadaniach Działu Finansowego,

  • dbałość o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych i pod presją czasu,

  • umiejętność pracy z umowami i innymi dokumentami prawnymi,

  • umiejętność identyfikacji błędów i niezgodności,

  • skrupulatność, dokładność, sumienność,

  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),

  • doświadczenie w dziale finansowym,

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • umiejętność obsługi programu Symfonia.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów pracowniczych,

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,

  • darmowa nauka języków,

  • atrakcyjne i komfortowe biura.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW Sp. z o. o. zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do współpracowników grupy kapitałowej CAVATINA i zostań członkiem zespołu jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy