Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

  • Rudawka 83, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Rudawka 83

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Analiza kosztów produkcji,

  • Udział w zamknięciu miesiąca, m.in. uzgodnienie sprzedaży, uzgodnienie COGS, kalkulacja części rezerw i zapewnienie ich poprawnego księgowania, uzgodnienie sald intercompany, przygotowywanie raportów dla potrzeb wewnętrznych i Centrali (Grupy), monitorowanie KPI,

  • Analiza odchyleń wynikających z błędów raportowania na produkcji,

  • Kalkulacja kosztu standardowego produktu, wycena magazynu,

  • Udział w procesie przygotowania rocznego Biznes Planu (Profit Planu),

  • Udział w procesie przygotowania rolling forecastu,

  • Przygotowywanie raportów tygodniowych,

  • Prowadzenie przeglądu kosztów z właścicielami obszarów,

  • Analizy zyskowności produktów,

  • Prowadzenie projektów lokalnych i wsparcie dla projektów prowadzonych przez Centralę (Grupę),

  • Nadzór nad danymi wprowadzanymi do systemu ERP,

  • Koordynacja projektów IT w zakresie zmian w systemie ERP,

  • Nadzór nad procesem inwentaryzacji rocznej,

  • Weryfikacja projektów oszczędnościowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Controlling lub pokrewne),

  • Znajomość modelu wyceny produktów po kosztach standardowych,

  • Znajomość zasad rachunkowości (US GAAP będzie dodatkowym atutem),

  • 2-3 lata doświadczenia w controllingu w zakładzie produkcyjnym, mile widziana branża Automotive,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Powerpoint),

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje prawie 1000 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy