Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Finansowy

Katcon Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa 20G, Warszawa, Pass 20, Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie prognozy i kontrola realizacji przepływów pieniężnych,

  • Współpraca z bankami - prolongata umów, obsługa zapytań, systemów i produktów bankowych,

  • Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym,

  • Kontrola wewnętrzna,

  • Rejestrowanie i monitorowanie wydatków inwestycyjnych.

  • Raportowanie stanu zapasów i należności.

  • Wsparcie i współpraca z analitykiem ds. należności.

  • Uzgadnianie sald wewnątrzgrupowych.

  • Wsparcie Kierownika ds. Finansów w zakresie raportowania i analiz.

  • Wsparcie Głównej Księgowej w zakresie księgowania, raportowania i analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – finanse, księgowość.

  • Min. 3 lat doświadczenia na stanowisku finansowo-analitycznym.

  • Doświadczenie we współpracy z bankami.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (weryfikowana w czasie rozmowy)

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Dobra znajomość Excela oraz umiejętność pracy z bazami danych.

  • Poszukujemy osoby otwartej i komunikatywnej, dobrze odnajdującej się w pracy zespołowej.

  • Oczekujemy dobrej organizacji pracy, umiejętnego zarządzania czasem i ustalania priorytetów.

To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Naszym pracownikom oferujemy również prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Katcon Polska Sp. z o.o.

KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji.

Przewiń do profilu firmy