Oferta pracy

Analityk finansowy

FlexHR

  • Brodnica

    Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dokładnego i terminowego raportowania wraz z analizą odchyleń

  • Wsparcie zespołu operacyjnego w celu przedstawienia odchyleń oraz wdrożenia działań usprawniających procesy

  • Aktywne wsparcie procesu budżetowania w Zakładzie we współpracy z centralą w Niemczech

  • Koordynacja i walidacja działań związanych z budżetowaniem/prognozowaniem/analizą miejsc powstawania kosztów w Zakładzie

  • Dalszy rozwój raportowania KPI dla zakładu produkcyjnego

  • Wsparcie biznesu w celu optymalizacji wyników poprzez dostarczanie symulacji wariantów kalkulacji produktowych

  • Zainicjowanie i śledzenie projektów oszczędnościowo-optymalizacyjnych

  • Wspieranie działów operacyjnych zakładu jako business co-pilot

  • Kontrola i analiza master data

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP/CO/FI/MM

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze controlingu

  • Dobra znajomość procesów produkcyjnych, szczególnie procesów przemysłowych

  • Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość uczestniczenia w interesujących, międzynarodowych projektach

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • Ruchomy rozkład czasu pracy

  • Szeroki pakiet benefitów

  • 30-minutowa przerwa

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy