Oferta pracy

Analityk Finansowy

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

  • Rynkowska 9, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w sporządzaniu miesięcznych raportów finansowych, prognoz okresowych oraz rocznego budżetu;

  • Analiza i interpretacja odchyleń wyników (aktualne/prognoza/budżet);

  • Bieżąca kontrola i analiza kosztów operacyjnych;

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz finansowych na potrzeby Kierownictwa firmy i Grupy;

  • Wsparcie w kontroli i optymalizacji procesów funkcjonujących w firmie (monitorowanie zleceń produkcyjnych, fakturowania, należności itp.).

  • Ciągła, bliska współpraca z działami Księgowości, Sprzedaży, Produkcji i innymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku (w dziale finansowym/kontrolingu/analiz); mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej;

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel);

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki związane z finansami);

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, na różnych szczeblach organizacji;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz terminowego i dokładnego wykonywania zadań,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzenia doświadczenia zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie w ciekawym zespole specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Shapers’ Polska Sp. z o. o. w Bydgoszczy

Lider w produkcji dużych form wtryskowych i prototypów

Rok powstania: 1996

Liczba zatrudnionych: 250 osób

Jedyny oddział Grupy ARRK w Polsce.

Przewiń do profilu firmy