Oferta pracy

Analityk Finansowy

Shapers‘ Polska Sp. z o.o.

  • Rynkowska 9, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rynkowska 9

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w sporządzaniu miesięcznych raportów finansowych, prognoz okresowych oraz rocznego budżetu;

  • Analiza i interpretacja odchyleń wyników (aktualne/prognoza/budżet);

  • Bieżąca kontrola i analiza kosztów operacyjnych;

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz finansowych na potrzeby Kierownictwa firmy i Grupy;

  • Wsparcie w kontroli i optymalizacji procesów funkcjonujących w firmie (monitorowanie zleceń produkcyjnych, fakturowania, należności itp.);

  • Ciągła, bliska współpraca z działami Księgowości, Sprzedaży, Produkcji i innymi.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku (w dziale finansowym/kontrolingu/analiz); mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej;

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel);

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki związane z finansami);

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, na różnych szczeblach organizacji;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz terminowego i dokładnego wykonywania zadań;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Benefity;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych;

  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzenia doświadczenia zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie w ciekawym zespole specjalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Firma Shapers' Polska , zlokalizowana w centrum Bydgoszczy, jest jedyną firmą w Polsce produkującą duże formy na potrzeby rynku motoryzacyjnego.

Produkowane w naszej firmie w tej chwili formy wykorzystywane są przy produkcji samochodów takich marek jak:

Aston Martin, Bentley, Renault, Toyota, Tesla.

Zapraszamy do współpracy kandydatów, którzy chcieliby poznać specyfikę pracy prestiżowego rynku motoryzacyjnego celem dalszego rozwoju

Przyjdź, zobacz nasze środowisko i warunki pracy i dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy