Analityk Finansowy (CAPEX)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.10.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nasza firma od ponad 25 lat realizuje kompleksowe usługi rekrutacyjne i doradcze dla biznesu. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników, w obszarze outplacementu, opracowujemy programy rozwojowe i prowadzimy szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

    Dla jednego z naszych klientów – dużej i znanej firmy FMCG – poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    SA/AF/1018
     line

    Zatrudniony kandydat otrzyma:

    • możliwość dużego rozwoju merytorycznego w renomowanej firmie,
    • wsparcie ze strony kompetentnego i doświadczonego zespołu,
    • umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • ubezpieczenie na życie,
    • dofinansowanie do posiłków i karty Multisport.

    Zakres zadań:

    • samodzielne prowadzenie procesu raportowania i prognozowania wydatków kapitałowych w cyklu miesięcznym,
    • budżetowanie i prognozowanie kosztów amortyzacji w oparciu o rejestr środków trwałych i plan wydatków kapitałowych,
    • nadzór nad dokumentacją finansową procesu prowadzenia projektów inwestycyjnych w zakresie dokumentów RAM i WIB,
    • techniczne wsparcie Kierownika Technicznego w procesie budżetowania i przygotowania Mid Term Planu dla CAPEXu,
    • pre-ewaluacja projektów inwestycyjnych,
    • samodzielne prowadzenie procesu Impairment Test środków trwałych, kapitalizacji wynagrodzeń i części zamiennych,
    • raportowanie kosztów pośrednich łańcucha dostaw i wsparcie ich budżetowania i prognozowania,
    • rozwój systemu SAS Enterprise Guide i SAS Visual Analytics w zakresie finansów Supply Chain,
    • analizy ad-hoc wspierające Dział Finansów oraz Łańcuch Dostaw.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w pracy na tożsamym lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • ugruntowanej wiedzy z rachunkowości (Rachunek Zysków i Strat, bilans, w szczególności: środki trwałe),
    • doskonałej znajomości MS Excel,
    • umiejętności pracy w zespole oraz otwartości na współpracę z klientem wewnętrznym,
    • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiająca swobodną komunikację na tematy finansowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.
    bottom