Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy (credit analyst)

CPL JobsO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CPL Jobs

Poznań

Poznań

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

 Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu naszego Klienta jako:

ANALITYK FINANSOWY (CREDIT ANALYST)Numer ref.: CA/POZ/2021

Zadania:

  • codzienna ocena kredytowa potencjalnych klientów (przyznanie limitu kredytowego, zastosowanie blokad, wprowadzanie korekt)
  • weryfikowanie dokumentów finansowych (P&L, sprawozdania finansowe, płynności finansowej i innych)
  • monitorowanie spraw dotyczących aplikacji gotówkowych i ryzyka kredytowego
  • tworzenie rekomendacji, raportów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • wsparcie projektów optymalizacyjnych i usprawniających
  • wsparcie w audycie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (cash application, credit analyst)
  • umiejętność interpretowania dokumentów/ sprawozdań finansowych
  • bardzo dobra obsługa komputera, zwłaszcza zaawansowanego MS Office
  • komunikatywność, otwartość
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność podejmowania decyzji

Oferta:

  • zatrudnienie w międzynarodowej Firmie zlokalizowanej w Poznaniu
  • możliwości rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • codzienny kontakt z j. angielskim
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, MyBenefit)
  • praca na home office, następnie z biura w świetnej lokalizacji Poznania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne