Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk finansowy ds. inwentaryzacji

Elavon Financial Services

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Puławska 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie budżetem wydatków kapitałowych (CAPEX) w Europie, planowanie, śledzenie stanu rzeczywistego i prognozy, sygnalizowanie ryzyka, wyzwań i potencjalnych rozwiązań

  • Kontrola wydatków operacyjnych (OPEX), w tym zapewnienie zgodności planu, szczegółowe raportowanie, wyjaśnienie odchyleń od prognoz, sygnalizowanie ryzyka/wyzwań i potencjalnych rozwiązań

  • Przegląd i analiza miesięcznego sprawozdania rachunku zysków i strat (P&L)

  • Identyfikacja obszarów oszczędności kosztów, analiza kroków do podjęcia w celu wdrożenia i współpraca z odpowiednimi zespołami / dostawcami

  • Miesięczne prognozowanie terminali płatniczych (POS) dla Europy; śledzenie zapasów i średniego zużycia w celu określenia, kiedy należy złożyć nowe zamówienia

  • Zarządzanie stanem magazynowym terminali płatniczych (POS), składanie zamówień, realizacja dostaw i podpisanie faktury (w tym model odsprzedażowy

  • Przetwarzanie i uzgadnianie miesięcznych faktur od dostawców

  • Zarządzanie zapytaniami dotyczącymi fakturowania z dostawcami i wewnętrznym działem finansów

  • Miesięczne uzgadnianie danych i analiza raportów od dostawców

  • Raportowanie kluczowych wskaźników (KPI), raportowanie ad hoc (w tym przygotowanie i prezentacja danych)

  • Udział w rozwoju procesów i procedur

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku związanym z finansami, z dużą ilością danych

  • Umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły

  • Biegła obsługa MS Office, w szczególności Microsoft Excel

  • Efektywne zarządzanie czasem i priorytetami w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie piśmie (min. B2)

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży usług płatniczych

  • Znajomość SQL i Oracle Financials

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Doskonały pakiet obejmujący kompleksową opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, zajęcia językowe

  • Profesjonalne, wielokulturowe środowisko i wysokie standardy pracy

  • Szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju ścieżki kariery w strukturach organizacyjnych, wsparcie w planowaniu kariery

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Kontakt z Klientami i Współpracownikami z całego świata

  • Przyjazna atmosfera i komfortowe warunki pracy

  • Możliwość uczestniczenia w projektach społecznych i wolontariatach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zwiększamy zatrudnienie!

Elavon is the innovative, secure, and global partner for your payment processing needs, whether you do business online, mobile, or in-person. For more than 25 years, Elavon has been a leader in payment processing, leveraging the world’s best technologies for our partners from large worldwide enterprises, to locally owned small businesses.

A leader in the payments industry, Elavon provides end-to-end payment processing solutions and services to more than one million merchants around the world. If you want to make a difference in your life, your community and your world, join us at Elavon. We know our company is only as strong as our people, and we are committed to your professional growth and success. Elavon is part of the U.S. Bank family, a diverse workplace, where we celebrate the individuality of each member of our global team.

Przewiń do profilu firmy