Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Finansowy - Dział Kontrolingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WAIMEA HOLDING SPÓŁKA AKCYJNA

    Grupa Waimea od 2010 roku z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie całej Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych, produkcyjnych i biurowych.

    Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie analiz i raportów finansowych,
    • analiza ryzyka ekonomicznego przedsięwzięć,
    • tworzenie prognoz ekonomicznych i ich weryfikacja,
    • tworzenie arkuszy analitycznych,
    • sporządzanie terminowych raportów z dokonanych analiz,
    • udział w przygotowywaniu długo- i krótkoterminowych strategii finansowych,
    • ocena od strony finansowej projektów inwestycyjnych,
    • udział w projektach controllingowych, mających na celu optymalizację procesów controllingowych i raportowania.

    Profil kandydata:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: Ekonomia, Ekonometria, Finanse, Statystyka),
    • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie finansów lub controllingu finansowego - doświadczenie w Big4 będzie atutem,
    • wiedza z zakresu kontrolingu, zarządzania finansami, rachunkowości,
    • doświadczenie w sporządzaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych będzie atutem,
    • samodzielności w realizacji zadań i pro-aktywnego podejścia w trakcie przeprowadzanych analiz,
    • rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne,
    • umiejętności opracowania i prezentacji wniosków z analiz,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

    Oferujemy:

    • pracę na pełny etat na umowę o pracę,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • stabilne zatrudnienie,
    • rozwojowe, profesjonalne środowisko pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem w formacie pdf. Informujemy, że skontaktujemy się
    z wybranymi kandydatami.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych RODO / GDPR określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku."