Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk danych (Dział rozpoznawania i zabezpieczenia przychodów)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    • Tworzenie nowych i aktualizacja istniejących mechanizmów kontrolnych w obszarze rozpoznawania i zabezpieczania przychodów
    • Działania (proaktywne i detekcyjne), których celem jest możliwie jak największe zmniejszenie traconych przychodów oraz racjonalizacja kosztów (np. poprawa nieefektywnych procesów, identyfikacja fraudu wewnętrznego, etc.)
    • Kalkulacje finansowo-księgowe (np. korekty przychodów, rezerwy, IFRS15)
    • Szybkie analizy ad-hoc zgłoszeń z wewnątrz organizacji o potencjalnych nieprawidłowościach – potwierdzenie wystąpienia nieprawidłowości, ocena skali i wpływu
    • Weryfikacja poprawności implementacji ofert, produktów, taryf w systemach IT
    • Badanie, zrozumienie i dokumentacja przyczyny identyfikowanych nieprawidłowości i rekomendacja działań naprawczych
    • Analiza wybranych procesów biznesowych (wywiad z właścicielami procesów), identyfikowanie ryzyk, niezależna weryfikacja (analiza danych), ocena skali nieprawidłowości (w wymiarze finansowym) i propozycja rekomendacji celem poprawy procesów
    • Automatyzacja raportów porównawczych dla różnych źródeł przychodów
    • Raportowanie metryk (KPIs) na poziom operacyjny oraz zarządczy (CFO, CTO).

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz wysokie umiejętności analityczne "idące w parze" z  umiejętnościami technicznymi
    • Znasz i wykorzystujesz  język SQL na poziomie średnio - zaawansowanym
    • Biegle znasz MS Excel (złożenia funkcji, power pivot)
    • Znasz zagadnienia rachunkowości zarządczej i finansowej
    • Potrafisz i lubisz współpracować z różnorodnymi obszarami biznesowymi
    • Dobrze znasz język angielski, potrafisz przygotowywać prezentacje w języku angielskim
    • Dbasz o szczegóły - potrafisz zejść na najniższy poziom szczegółowości (pojedyncze transakcje) i oceny oddziaływania na poziomie makro
    • Podchodzisz do powierzanych obowiązków z entuzjazmem i jesteś nastawiony na efekty
    • W codziennej pracy cechuje Cię inicjatywa, chęć dyskusji, podejmowania wyzwań i nastawienie na pracę zespołową
    • Znasz środowisko SAS Enterprise Guide (mile widziane)
    • Posiadasz doświadczenie w firmie z branży telekomunikacyjnej (mile widziane).

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top