Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk finansowy (f/m)

  • Modła Królewska (pow. koniński), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru, tektury, opakowań z nadrukiem fleksograficznym i offsetowym, a także systemów prezentacyjnych typu POS i Display. W Polsce koncern reprezentowany jest przez pięć oddziałów w: Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i Koninie.

    top

    Smurfit Kappa Poland należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru, tektury, opakowań z nadrukiem fleksograficznym i offsetowym, a także systemów prezentacyjnych typu POS i Display. W Polsce koncern reprezentowany jest przez pięć oddziałów: w Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i w Koninie.

    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Modła Królewska (pow. koniński)
    nr. ref.: ANFIN/06.2019/Konin

    DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO:

    Zadania:

    • Wykonywanie księgowań w systemie księgowo-finansowym SAP oraz weryfikacja poprawności danych przesyłanych pomiędzy systemami
    • Weryfikacja poprawności dokumentów źródłowych pod względem obowiązujących przepisów, procedur oraz rachunkowym
    • Przygotowywanie zestawień, raportów i kalkulacji kosztów w ujęciu miesięcznym
    • Rozliczanie, analiza kosztów osobowych pracowników
    • Przygotowywanie informacji na potrzeby audytów i kontroli
    • Rozliczanie inwentaryzacji magazynów
    • Uzgadnianie danych w różnych wymiarach (np. moduły do księgi głównej)
    • Wsparcie Kontrolera Finansowego w procesie planowania / budżetowania
    • Monitorowanie sytuacji w wybranych obszarach i dostarczanie informacji o odchyleniach od procesów standardowych

    NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Przyjazna atmosfera
    Nowoczesne narzędzia pracy
    Pakiety medyczne
    Ubezpieczenie na życie
    Szkolenia
    Spotkania integracyjne
    Aktywności
    sportowe

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Rozumienie procesów mających wpływ na dane księgowe (sprzedaż, zakupy, inwestycje, gospodarka magazynowa, środki trwałe)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel
    • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
    • Samodzielność, systematyczność i dokładność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Gotowość do podejmowania nowych zadań i poszerzania wiedzy

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    opisopisopis